دکوراتیو

چیدمان و تزیین دیوار آشپزخانه با ایده های جذاب و متفاوت

استفاده از دیوار پوش

دیوار پوش های جدید با طرح های مختلف برای هر سلیقه ای طراحی شده اند. با ایجاد یک دیوار پوش مناسب در آشپزخانه، ظاهر محیط را زیبا سازید. چنین ظاهری اگر با پوششی از رنگ های روشن طراحی شده باشد، محیط آشپزخانه شما را زیبا و در عین حال روشن می سازد.

یکی از گزینه های عالی برای دیوار استفاده از دیوار پوش می باشد اما شما می توانید این دیوار پوش را به صورت تزیینی در بعضی از نواحی مانند دیوار پشت اجاق گاز، دیوار بین کابینت و . استفاده کنید.

 

 

استفاده از برچسب

برای تزیین دیوار آشپزخانه از برچسب های متفاوت استفاده کنید. این برچسب ها، محیط داخلی آشپزخانه را زیبا و جذاب می سازد. به عنوان مثال برای تزیین دیوار سینک استفاده از برچسب گزینه مناسبی به حساب می آید

 

استفاده از دکوری های آویختنی

بخش اعظم وسایل در محیط آشپزخانه بر روی دیوار قرار می گیرد. این کار به منزله تزیین دیوار آشپزخانه قلمداد می شود. در چنین روشی هم محیط داخلی آشپزخانه تزیین می شود و هم در فضای لازم آشپزخانه صرفه جویی می گردد .

 

 

گلدان های زیبا

گلدان های نصبی روی دیوار نیز ضمن زیباسازی چیدمان آشپزخانه، محیط داخلی آشپزخانه را دلبازتر نشان می دهد.از اعمال خلاقیت در دیوار آشپزخانه اجتناب نکنید. شما برای چنین دیزاینی فقط نیاز به هماهنگی دارید. اگر این هماهنگی را در تزیینات آشپزخانه به وجود آورید، می توانید هر نوع خلاقیتی را بدون استثناء در محیط اعمال کنید.

روی دیوار آشپزخانه را بیش از اندازه شلوغ نکنید. چون چیدمان آشپزخانه شما را نامرتب و شلوغ نشان می دهد. حال آن که مجموعه تزیینات روی دیوار نیز در چنین محیطی خنثی می شود. پس هر نوع زیبایی بر روی دیوار آشپزخانه باید با رعایت اصل ساده گرایی پیش رود.

 

.